Arifiye Mah. Adliyeciler Sok. Adliye İşhanı Kat:3 No:19 ESKİŞEHİR

Şirketimiz; 1965’ten bu yana, 50 yıla yaklaşan deneyimimizle Kutru İnş. Tah. Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak faaliyet göstermektedir. Şirketimiz; çözüm şirketi olarak kurumsallaşma ilkesi ile çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli ve insan gücümüzle Eskişehir’de genel inşaat sektörü alanında dünya standartlarına uygun ve kaliteli bir hizmet sunarak birçok konut ve iş yeri yatırımına imza atmıştır.

Müşteri memnuniyetine dayalı iş ilkesiyle, dürüstlüğümüzün dostluğa taşınmasını hedefimiz olarak benimseyerek çalışmalarımızda faaliyet göstermekteyiz.

Üretilen her yeni projenin bireye özgü olarak, insanların yaşam mekanlarını ve detaylarını kendi zevklerine göre şekillendirmeleri gerektiğine ve bunu arzuladığımıza inanırız.

Bu sebeplerle konut üretimimizde alternatifsiz projeler kullanmayarak ve bununla ilgili müşterilerimizi mevzuata aykırı olmayan her türlü değişiklik ve malzeme seçimini tercihine bırakan bir işletme olmanın haklı gururunu taşımaktayız.

Sizlerin yaşam standartlarını üst düzeye taşımak bizim için en önemli görevimiz olup, sizin mutluluğunuzu ve huzurunu arttırmak için her imkandan faydalanmaktan asla kaçınmayız.

Adres

  •   Arifiye Mahallesi Adliye Sokak Adliyeciler İşhanı No:1/19 ESKİŞEHİR
  •   0222 233 65 89
  •   kutruinsaat@hotmail.com
  •   0222 233 89 92
  •   0532 241 93 13